Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm 208000510
Artikelnummer: W51010397
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zilver
- 208000510
- 8711286893706
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie Elegance Cassette
Beschrijving
-
Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm
-
Ellen
-
Type Elegance cassette zilver
-
208000510
-
8711286893706
-
Toepassing: voor montage van valdorpels aan de onderkant van houten, metalen en glazen binnendeuren
-
Opbouwprofiel voor montage ven EllenMatic valdorpel Soundproof, Uni-Proof en Brush op de deur tussen de stijlen van het kozijn
-
Ideaal voor toepassing bij hoteldeuren waarbij een hogere geluidsprestatie moet worden gerealiseerd
-
De Elegance Cassette kan worden gecombineerd met de Elegance Protection Plate
-
Bij glazen deurten dient de Protection Plate als schaduwprofiel voor een mooie afwerkingMontage door middel van zelfklevende tape (standaard) of met schroeven (optie)
-
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm 208000510 kopen?
-
Ellen Valdorpel houderprofiel en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 208000510 |
| EAN artikel | 8711286893706 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11227230 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel houderprofiel |
| Productgroep | Accessoires valdorpel |
| Productsoort | Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm |
| Type | Elegance cassette zilver |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking | DHZ doos |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |