Ellen inbouwprofiel tochtband aluminium voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL zelfklevend 230 cm 310112923
Artikelnummer: W51010323
- Inbouwprofiel tochtband voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL zelfklevend 230 cm
- Ellen
- AIB 3N XL ZK
- 310112923
- 8711286260416
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie AIB 3N XL
Beschrijving
-
Inbouwprofiel tochtband voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL zelfklevend 230 cm
-
Ellen
-
Type AIB 3N XL ZK
-
310112923
-
8711286260416
-
Toepassing: voor naar binnen en buitendraaiende ramen en deuren
-
Afdichting door middel van soepel siliconenprofiel
-
Plaatsing in de 6 mm ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Bevestiging met Ellen spijkers 1,6 x 25 mm of Ellen schroeven 2,5 x 16 mm, 2,8 mm voorgeboord
-
Ook te monteren met tacker
-
Overbruggen van kieren tot 9 mm mogelijk
-
Toepassing: voor naar binnen en buitendraaiende ramen en deuren
-
Afdichting door middel van soepel siliconenprofiel
-
Plaatsing in de 6 mm ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Overbruggen van kieren tot 9 mm mogelijk
-
Ellen inbouwprofiel tochtband aluminium voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL zelfklevend 230 cm 310112923 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw aluminium gelakt en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 310112923 |
| EAN artikel | 8711286260416 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10934962 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw aluminium gelakt |
| Productgroep | Inbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Inbouwprofiel tochtband voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL zelfklevend 230 cm |
| Type | AIB 3N XL ZK |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 2300 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Materiaal | Aluminium met siliconen afdichting |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Uitvoering | Zelfklevend |
| Maximale kier | 9 mm |
| Montage | Zelfklevend |