Ellen Matic valdorpel geluidsdempend aluminium Slim Soundproof 72,8 cm 203800122
Artikelnummer: W51010337
- Valdorpel Ellen Matic Slim Soundproof 72,8 cm
- Ellen
- Ellen Matic Slim Soundproof
- 203800122
- 8711286268023
Vanaf 10
€ 410,96 per 10 stuks
15,59 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie valdorpels
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic Slim Soundproof 72,8 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Slim Soundproof
-
203800122
-
8711286268023
-
Toepassing: voor houten deuren
-
Montage in de deur
-
Afdichting door middel van siliconen profiel
-
Kier minimaal-maximaal: 2-18 mm
-
Inkortbaarheid 150 mm
-
Maximale slag 18 mm
-
Brandvertragend
-
Geluidswerend tot 50 dB
-
Ellen Matic valdorpel geluidsdempend aluminium Slim Soundproof 72,8 cm 203800122 kopen?
-
Ellen Valdorpel geluiddempend en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 203800122 |
| EAN artikel | 8711286268023 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11125723 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel geluiddempend |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic Slim Soundproof 72,8 cm |
| Type | Ellen Matic Slim Soundproof |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 728 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Zak |
| Maximale kier | 18 mm |
| Toepassing | Binnendeuren en buitendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend, rookwerend en geluidswerend |
| Montage | Schroeven |