Ellen tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks 850100350
Artikelnummer: W51010344
- Tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks
- Ellen
- RVS
- 850100350
- 8711286830206
Vanaf 20
€ 35,81 per 20 sets
0,45 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks
-
Ellen
-
Type RVS
-
850100350
-
8711286830206
-
Toepassing: voor het bevestigen van Ellen tochtprofielen
-
Ellen tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks 850100350 kopen?
-
Ellen Tochtstripnagel en meer Tochtstripnagels en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 850100350 |
| EAN artikel | 8711286830206 |
| Intrastat CBS code | 73170080 |
| Artikel ID | N11203444 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Nagels - Tochtstripnagels - Tochtstripnagel |
| Productgroep | Tochtstripnagels |
| Productsoort | Tochtstripnagel RVS 1.6x25 mm set 55 stuks |
| Type | RVS |
| Minimum besteleenheid | 20 sets |
| Verpakkingseenheid | 20 sets |
| Materiaal | RVS |
| Lengte | 25 mm |
| Diameter | 1.6 mm |
| Materiaal 2 | Steel |
| Kleur | Metaal |
| Verpakking | DHZ doos |