Ellen dorpelprofiel met borstel hout Authentic Wood 100 cm 90200050
Artikelnummer: W51010364
- Dorpelprofiel hout Authentic Wood 100 cm
- Ellen
- Authentic Wood
- 90200050
- 8711286860807
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel hout Authentic Wood 100 cm
-
Ellen
-
Type Authentic Wood
-
90200050
-
8711286860807
-
Toepassing: voor de onderzijde van binnendeuren zonder stofdorpel en geschikt voor toepassing bij schuifdeuren
-
Afdichting door middel van zachte velourborstel (TPE)
-
Maximale kier 20 mm
-
Montage met schroeven, 2,8 mm voorgeboord en verzonken
-
Overschilderbaar
-
Ideaal in situaties waar de vloerbekleding doorloopt van de ene naar de andere ruimte
-
Ellen dorpelprofiel met borstel hout Authentic Wood 100 cm 90200050 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel hout en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 90200050 |
| EAN artikel | 8711286860807 |
| Intrastat CBS code | 44092991 |
| Artikel ID | N11203463 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel hout |
| Productgroep | Dorpelprofielen hout |
| Productsoort | Dorpelprofiel hout Authentic Wood 100 cm |
| Type | Authentic Wood |
| Minimum besteleenheid | 6 stuks |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Materiaal | Wood en PP brush |
| Kleur | Beuken |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Deuren en ramen |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |