Ellen dorpelprofiel met borstel RVS Inox 100 cm 30200250
Artikelnummer: W51010365
- Dorpelprofiel RVS Inox 100 cm
- Ellen
- Inox
- 30200250
- 8711286861507
Vanaf 6
€ 17,43 per stuk
5,06 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 23,05 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie dorpel profielen
Beschrijving
-
Dorpelprofiel RVS Inox 100 cm
-
Ellen
-
Type Inox
-
30200250
-
8711286861507
-
Toepassing: voor de onderzijde bij naar binnen draaiende deuren
-
Luxe profiel van RVS
-
Onzichtbaar geschroefd
-
Afdekkapjes voor mooie afwerking van de uiteinden worden meegeleverd
-
Voorzien van acrylaatbestendig PVC
-
Ellen dorpelprofiel met borstel RVS Inox 100 cm 30200250 kopen?
-
Ellen Dorpelprofiel met borstel RVS en meer Dorpelprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 30200250 |
| EAN artikel | 8711286861507 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11203466 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelprofielen - Dorpelprofiel met borstel RVS |
| Productgroep | Dorpelprofielen aluminium |
| Productsoort | Dorpelprofiel RVS Inox 100 cm |
| Type | Inox |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Materiaal | PVC en RVS |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Binnendraaiende deuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |