Ellen glasdeur tochtprofiel met borstel aluminium GDP 8 mm 225 cm 410150025
Artikelnummer: W51010398
- Glasdeur profiel GDP 8 mm 225 cm
- Ellen
- GDP8
- 410150025
- 8711286317011
Vanaf 10
€ 152,16 per 10 stuks
5,07 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Glasdeur profiel GDP 8 mm 225 cm
-
Ellen
-
Type GDP8
-
410150025
-
8711286317011
-
Toepassing: voor randen bij glazen deuren
-
Afdichting vindt plaats door middel van een polypropyleen borstel
-
Dit profiel is zelfklemmend
-
Ellen glasdeur tochtprofiel met borstel aluminium GDP 8 mm 225 cm 410150025 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel glasdeur met borstel aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 410150025 |
| EAN artikel | 8711286317011 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095742 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel glasdeur met borstel aluminium |
| Productgroep | Glasdeurprofielen |
| Productsoort | Glasdeur profiel GDP 8 mm 225 cm |
| Type | GDP8 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 2250 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Glazen deuren 8 mm |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 8 mm |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |