Ellen glasdeur tochtprofiel met borstel GDP 10 mm 225 cm 410350025
Artikelnummer: W51010399
- Glasdeur profiel GDP 10 mm 225 cm
- Ellen
- GDP10
- 410350025
- 8711286318018
Vanaf 10
€ 163,35 per 10 stuks
5,45 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Glasdeur profiel GDP 10 mm 225 cm
-
Ellen
-
Type GDP10
-
410350025
-
8711286318018
-
Toepassing: voor randen bij glazen deuren
-
Afdichting vindt plaats door middel van een polypropyleen borstel
-
Dit profiel is zelfklemmend
-
Ellen glasdeur tochtprofiel met borstel GDP 10 mm 225 cm 410350025 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel glasdeur met borstel aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 410350025 |
| EAN artikel | 8711286318018 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095528 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel glasdeur met borstel aluminium |
| Productgroep | Glasdeurprofielen |
| Productsoort | Glasdeur profiel GDP 10 mm 225 cm |
| Type | GDP10 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakkingseenheid | 10 stuks |
| Lengte | 2250 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Toepassing | Glazen deuren 10 mm |
| Bewerking | Geanodiseerd |
| Verpakking | Koker |
| Maximale kier | 8 mm |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |