Dulimex DX 220-05E S-haak 5 mm staal verzinkt 8000.002.9505
Artikelnummer: W30201350
- S-haak verzinkt
- Dulimex DX
- Type 220-05E
- 8000.002.9505
- 8716336417055
Vanaf 100
€ 0,17 per stuk
0,04 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,31 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1000
€ 0,16 per stuk
0,05 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
S-haak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 220-05E
-
8000.002.9505
-
8716336417055
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Dulimex DX 220-05E S-haak 5 mm staal verzinkt 8000.002.9505 kopen?
-
Dulimex DX S-haak verzinkt en meer S-haken en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.002.9505 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80000029505 |
| EAN artikel | 8716336417055 |
| EAN verpakking | 8716336023058 |
| EAN ompak | 8716336636760 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10034578 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - S-haken - S-haak verzinkt |
| Productgroep | S-haken verzinkt |
| Productsoort | S-haak verzinkt |
| Type | 220-05E |
| Alternatief type | 22005E |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| D | 5 mm |
| A | 40 mm |
| C | 10,5 mm |
| Verpakking | Bulkverpakking |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |