Labor AD102000 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 20.0x140/205 mm afgedraaid 13 mm etui AD102000-1TS
Artikelnummer: W50300290
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD102000
  • AD102000-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD102000
  • AD102000-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
  • Materiaal: HSS-R
  • Snijhoek: 118 graden
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD102000-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 20.0 mm
Totale lengte (l1) 205 mm
Werklengte (l2) 140 mm