Artikelnummer: W50301458
  • Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 % TL-spiraal
  • Labor
  • Type AW001100
  • AW001100-5BAG
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AW001100
  • AW001100-5BAG
  • HSS Cobalt 5 % metaalboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gelegeerd sneldraaistaal
  • Door de speciale parabolische TL-spiraal worden de spanen makkelijker afgevoerd
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Door de TL-spiraal ook zeer geschikt voor het boren in hardhoutsoorten zoals Azobé en Bankirai
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-Co5 %
  • Snijhoek: 130 graden Splitpoint
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AW001100-5BAG
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 Cobalt 5 % TL-spiraal
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking PVC zakje
Diameter (d) 11.0 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm