Labor AD001650 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 16.5x125/185 mm afgedraaid 10 mm etui AD001650-1TS
Artikelnummer: W50304346
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
  • Labor
  • Type AD001650
  • AD001650-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD001650
  • AD001650-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 10 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD001650-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 10 mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 16.5 mm
Totale lengte (l1) 185 mm
Werklengte (l2) 125 mm