Labor AD101600 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 16.0x120/178 mm afgedraaid 13 mm etui AD101600-1TS
Artikelnummer: W50304350
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
  • Labor
  • Type AD101600
  • AD101600-1TS
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AD101600
  • AD101600-1TS
  • Aansluiting: Cylindrisch 13 mm
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AD101600-1TS
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst afgedraaid 13mm
Verpakking Etui
Diameter (d) 16.0 mm
Totale lengte (l1) 178 mm
Werklengte (l2) 120 mm