Labor AL001070 metaalboor DIN 338 HSS-G geslepen 10.7x94/142 mm 5 stuks koker AL001070-5KO
Artikelnummer: W50304808
  • Metaalboor DIN 338 geslepen
  • Labor
  • Type AL001070
  • AL001070-5KO
  • Merk Labor
  • Type AL001070
  • AL001070-5KO
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AL001070-5KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 geslepen
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 10.7 mm
Totale lengte (l1) 142 mm
Werklengte (l2) 94 mm