Labor AA000825 metaalboor DIN 338 HSS-R rolgewalst 8.25x57/117 mm 5 stuks koker AA000825-5KO
Artikelnummer: W50304924
  • Metaalboor DIN 338 rolgewalst
  • Labor
  • Type AA000825
  • AA000825-5KO
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type AA000825
  • AA000825-5KO
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-R
  • Snijhoek: 118 graden
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AA000825-5KO
Productgroep Metaalboren
Productsoort Metaalboor DIN 338 rolgewalst
Minimum besteleenheid 1 set
Inhoud 5 stuks
Verpakking Koker
Diameter (d) 8.25 mm
Totale lengte (l1) 117 mm
Werklengte (l2) 57 mm