Ellen inbouw tochtprofiel voor 6 mm afbouwspeling AIB-4N zelfklevend 300 cm 310502230
Artikelnummer: W51010214
- Inbouw tochtprofiel voor 6 mm afbouwspeling AIB-4N zelfklevend 300 cm
- Ellen
- AIB 4N AR ZK
- 310502230
- 8711286263431
Vanaf 25
€ 311,56 per 25 stuks
4,73 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Inbouw tochtprofiel voor 6 mm afbouwspeling AIB-4N zelfklevend 300 cm
-
Ellen
-
Type AIB 4N AR ZK
-
310502230
-
8711286263431
-
Toepassing: voor naar binnen en buiten draaiende deuren en ramen
-
Afdichting door middel van kunststof lip (TPE)
-
Plaatsing in de 6 mm ruimte tussen kozijn en raam of deur
-
Ellen inbouw tochtprofiel voor 6 mm afbouwspeling AIB-4N zelfklevend 300 cm 310502230 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw aluminium en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 310502230 |
| EAN artikel | 8711286263431 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095825 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw aluminium |
| Productgroep | Inbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Inbouw tochtprofiel voor 6 mm afbouwspeling AIB-4N zelfklevend 300 cm |
| Type | AIB 4N AR ZK |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Materiaal | Aluminium met TPE afdichting |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Uitvoering | Zelfklevend |
| Montage | Zelfklevend |