Ellen Matic valdorpel aluminium Uni-Proof 102,8 cm 203700155
Artikelnummer: W51010386
- Valdorpel Ellen Matic Uni-Proof 102,8 cm
- Ellen
- Ellen Matic Uni-Proof
- 203700155
- 8711286891207
Vanaf 6
€ 32,82 per stuk
10,94 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 43,76 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 7,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie valdorpels
Beschrijving
-
Valdorpel Ellen Matic Uni-Proof 102,8 cm
-
Ellen
-
Type Ellen Matic Uni-Proof
-
203700155
-
8711286891207
-
Toepassing: voor binnen- en buitendeuren
-
Montage in de deur
-
Universele valdorpel met kwalitatief hoogwaardige kunsstofafdichting
-
Freesmaat: 15-30 mm
-
Kier minimaal-maximaal: 3-20 mm
-
Maximale slag: 20 mm
-
Ellen Matic valdorpel aluminium Uni-Proof 102,8 cm 203700155 kopen?
-
Ellen Valdorpel aluminium en meer Dorpelstrips en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 203700155 |
| EAN artikel | 8711286891207 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11227221 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Dorpelstrips - Valdorpel aluminium |
| Productgroep | Valdorpels |
| Productsoort | Valdorpel Ellen Matic Uni-Proof 102,8 cm |
| Type | Ellen Matic Uni-Proof |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Verpakkingseenheid | 6 stuks |
| Lengte | 1028 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Aluminium en TPE seal |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | DHZ doos |
| Maximale kier | 20 mm |
| Toepassing | Binnendeuren en buitendeuren |
| Eigenschappen | Tochtwerend |
| Montage | Schroeven |
Aanbevolen producten
-
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette RVS 100 cm 208000310
W51010314
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette RVS 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette RVS
- 208000310
- 8711286236220
Vanaf 5 € 48,65 per stuk 18,45 € off -27,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 65,43 per stuk 1,68 € off -2,5% Incl. 21,00% BTW -
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette zwart 100 cm 208000410
W51010315
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette zwart 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zwart
- 208000410
- 8711286236237
Vanaf 5 € 243,27 per 5 stuks 18,45 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW -
Ellen valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm 208000510
W51010397
- Valdorpel accessoires Ellen Matic Elegance cassette 100 cm
- Ellen
- Elegance cassette zilver
- 208000510
- 8711286893706
Vanaf 6 € 38,93 per stuk 14,77 € off -27,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 52,35 per stuk 1,34 € off -2,5% Incl. 21,00% BTW