Ellen inbouwprofiel tochtband aluminium voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL Fire zelfklevend 300 cm 310110993
Artikelnummer: W51010402
- Inbouwprofiel tochtband voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL Fire zelfklevend 300 cm
- Ellen
- AIB 3N XL ZK Fire
- 310110993
- 8711286260430
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Montage instructie AIB 3N XL
Beschrijving
-
Inbouwprofiel tochtband voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL Fire zelfklevend 300 cm
-
Ellen
-
Type AIB 3N XL ZK Fire
-
310110993
-
8711286260430
-
Inbouwprofiel AIB 3N XL ZK Fire is speciaal ontwikkeld voor het brand- en rookwerend maken van bestaande ramen en deuren en om daarmee een veilige vluchtweg te realiseren
-
Het profiel is uitgerust met een strip grafiet dat opzwelt bij een temperatuur van 200 graden C
-
Hierdoor wordt de ruimte tussen deur en kozijn opgevuld waardoor er geen lucht wordt 'aangezogen' en de brand wordt gecompartimenteerd
-
Het grafiet bouwt geen druk op, waardoor de deur kan worden geopend mocht er geblust of geëvacueerd moeten worden
-
Bij dagelijks gebruik zorgt de siliconen afdichting (afdichtingslip) voor optimale luchtdichting en aanslagdemping
-
Het aluminium tochtprofiel heeft een zelfklevende strip voor snelle montage in de sponning van het raam- of deurkozijn
-
Aluminium profiel
-
Siliconen afdichtlip geeft optimale luchtdichting en aanslagdemping
-
Groot werkingsbereik, maximale kier 13 mm
-
Anti-flipper functie
-
Snel en makkelijk te monteren
-
Zelfklevende tape voor hechting op geverfd hout
-
Toepassing: naar binnen- en buitendraaiende ramen en deurenKan op maat worden geleverd
-
Ellen inbouwprofiel tochtband aluminium voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL Fire zelfklevend 300 cm 310110993 kopen?
-
Ellen Tochtprofiel inbouw aluminium gelakt en meer Tochtprofielen en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutIJZERWAREN!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 310110993 |
| EAN artikel | 8711286260430 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N11339442 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Tochtprofielen - Tochtprofiel - Tochtprofiel inbouw aluminium gelakt |
| Productgroep | Inbouwprofielen voor 6 mm afhang |
| Productsoort | Inbouwprofiel tochtband voor 6 mm afbouwspeling AIB 3N XL Fire zelfklevend 300 cm |
| Type | AIB 3N XL ZK Fire |
| Minimum besteleenheid | 15 stuks |
| Verpakkingseenheid | 25 stuks |
| Lengte | 3000 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Materiaal | Aluminium met siliconen afdichting |
| Kleur | Aluminium |
| Verpakking | Koker |
| Uitvoering | Zelfklevend |
| Maximale kier | 9 mm |
| Montage | Zelfklevend |