Kobout 3912EV924180 binnenzeskantbout cilinderkop DIN 912 10.9 galvanisch verzinkt M24x180 mm
Artikelnummer: W50481226
  • Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt
  • Kobout
  • Type 3912EV924180
  • 3912EV924180
  • Merk Kobout
  • Type 3912EV924180
  • 3912EV924180
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Metaalschroef cilinderkop binnenzeskant DIN 912 verzinkt 3912EV924180 kopen?
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 3912EV924180
Type 3912EV924180
Minimum besteleenheid 10 stuks
Normering DIN-ISO 912
Lengte 180 mm
Kwaliteit 10.9
Diameter 24 mm
Aandrijving Binnenzeskant
Draadvorm Metrisch
Draadlengte 60 mm
Sleutelwijdte 19 mm
Kophoogte 24 mm
Spoed 3
Kopdiameter 36 mm